Author: o***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ممتازه لونها جيد وواضح
顏色: 紅色
Price: HK$30.00
| Material | PET |
| Container Type | Hose |
| Color | Brown |
| Texture | Balm |
| 長度 | 2.6 cm |
| 寬度 | 14.5 cm |
| 高度 | 2.6 cm |
| 容量(ml) | 25 ml |
| SKU | sb260330093595732479040 |
Author: o***r
Date:
Review: ممتازه لونها جيد وواضح
顏色: 紅色
Author: z***7
Date:
Review: Nice
顏色: 棕色
Author: y***1
Date:
Review: Nice
顏色: 紅色
Author: v***o
Date:
Review: Hold at the bottom is a bit big.
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.